Pocket

Łódź terapia par

Jeśli chcesz, by do Twojego związku powróciło: porozumienie, wspólne spędzanie czasu, okazywanie sobie uczuć i dawna miłość – mogę Ci w tym pomóc. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. Daj sobie szansę na rozkwit Waszego związku. Nazywam się Adriana Cylwik i wspieram pary w pracy nad ich relacjami. Pomagam partnerom otwierać się na siebie nawzajem, ułatwiam mówienie o emocjach. Uczę prawidłowej komunikacji, zrozumienia i akceptacji. Pokazuję sposoby na umocnienie związku i chronienie go przed kryzysami.

Pragniesz przerwać to błędne koło, w którym znalazłaś się Ty i Twój partner? Umów się na konsultację. Sprawdź, jak mogę Wam pomóc uratować ten związek.  Zadzwoń pod +48 604 59 89 28 lub napisz a.cylwik@gmail.com

Terapia indywidualna

Łódź Terapia rodzin

Masz wrażenie, że wszyscy w domu ciągle się kłócicie i nie szanujecie nawzajem? A może zamykacie się w sobie, nie okazujecie zainteresowania ani zrozumienia? Tracisz już nadzieję, że będziecie w stanie normalnie rozmawiać? Problemy zaczynają Was przytłaczać?

Spokojnie, nie jesteś w tym wszystkim sama! Jeśli przestajesz już rozumieć, co się dzieje i jak to zmienić – potrafię Ci pomóc. Nazywam się Adriana Cylwik i wspieram rodziny w pokonywaniu ich trudności. Daję szansę każdemu z członków rodziny, by został wysłuchany i nauczył się słuchać pozostałych. Pokazuję, jak wyznaczać swoje granice i szanować cudze. Uczę, jak współpracować i wspierać się nawzajem.

Pragniesz przerwać to błędne koło nieporozumień i pretensji, w jakim znalazłaś się Ty i Twoja rodzina? Umów się na konsultację. Sprawdź, jak mogę Wam pomóc uratować relacje w rodzinie. Zadzwoń pod +48 604 59 89 28 lub napisz a.cylwik@gmail.com

Łódź Konsultacje psychologiczne