Typy mężczyzn, których powinnaś unikać w swoim życiu, jeżeli chcesz stworzyć udany związek
Pocket

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że znalazłaś Pana Idealnego. Zwala Cię z nóg, mówi wszystko, co powinien i wykonuje wobec Ciebie wiele romantycznych gestów. Zanim jednak zakochasz się w nim na zabój i zaczniesz marzyć o ślubie, upewnij się, że znalazłeś tego jedynego. Po dokładniejszej analizie być może zdasz sobie sprawę, że na gładkiej „powierzchni” Twojego amanta mogą istnieć pęknięcia, których nie powinnaś ignorować. Czasami my kobiety jesteśmy przyciągane przez mężczyzn, o których wiemy, głęboko w naszych sercach, że nie powinniśmy się z nimi wiązać. Mężczyzn, od których powinnyśmy się trzymać z daleka. Począwszy od chłopców, którzy potrzebują na wszystko zgody matek, po wiecznych kawalerów. Choć tych niegrzecznych chłopców może być trudno zauważyć na początku, w końcu wysyłają oni subtelne znaki dowodzące, że zupełnie nie nadają się do zbudowania trwałego i szczęśliwego związku.

Jeśli zastanawiasz się, czy mężczyzna, który przykuł Twoją uwagę, jest wart Twojego czasu, oto typy mężczyzn, których powinnaś unikać w swoim życiu

Z pewnością sprawi ona, że będziesz na dobrej drodze do spotkania mężczyzny ze swoich snów.

Synek swojej mamusi

Początkowo bardzo bliska więź między mężczyzną, z którym się umawiasz, a jego matką może Ci się bardzo podobać. Jednak, kiedy mężczyzna, z którym się spotykasz, decyduje, że nigdy nie będziesz w stanie osiągnąć ideału doskonałej kobiety – jego mamy – to czas by zrezygnować z dalszego kontaktu. Człowiek, który nieustannie szuka aprobaty swojej matki i rezygnuje ze wszystkich planów, nawet tych związanych z Tobą po to, aby być ze swoją mamą, to oczywisty sygnał, że Wasz związek zmierza donikąd. Sygnalizuje to, że masz do czynienia z prawdziwym synkiem swojej mamusi. Problemem jest to, że tacy mężczyźni nie szukają związku i równej im partnerki życiowej. Szukają kobiety, która zajmie miejsce ich matek. Innymi słowy, oczekuje on, że będziesz gotować, sprzątać i opiekować się nim tak, jak to do tej pory robiła to jego mama.

Niegrzeczny chłopiec

Nie ma, co do tego wątpliwości, dla każdej dziewczyny niegrzeczny chłopiec jest w jakiś sposób atrakcyjny. Ten stereotypowy typ mężczyzny ma w sobie jakiś magnetyzm, któremu kobiety nie mogą się oprzeć. Nawet, jeśli wiedzą, że wiąże się on z przyszłymi kłopotami. Jego urok i tajemniczość sprawiają, że od razu przyciąga uwagę kobiet. Zachowaj ostrożność w przypadku niegrzecznego chłopca, ponieważ jego słodkie przyciąganie może szybko stać się czymś gorzkim, kiedy jego bunt zamieni się w lekkomyślność i brak odpowiedzialności.

 „Wierny” swojej eks

To mężczyzna, który nie przestaje mówić i myśleć o swojej byłej dziewczynie. Jest szansa, że zaczęliście się spotykać tuż po ich rozstaniu i zakończeniu ich poważnego związku. Jego emocjonalny bagaż będzie Ci ciążył i będzie rzucał cień na jakiekolwiek plany na przyszłość, które snujesz u jego boku. Będzie Cię ciągle porównywał ze swoją byłą. Sugerował działania, które robili razem i zabierał Cię w miejsca, które często odwiedzali. Jeśli szukasz nowych wspomnień z mężczyzną „wiernym” swojej eks, masz pecha, ponieważ wszystko, co ten typ chce zrobić, to żyć w przeszłości.

Gracz

Gracz jest typem mężczyzny, którego całym życiem jest zdobywanie kolejnych kobiet. Jest łatwy do zlokalizowania, a kobiety zawsze za nim ciągną. Pewnie zaprasza Cię na romantyczne kolacje i manipuluje Twoimi emocjami, mówi Ci wystarczająco dużo komplementów, aby podtrzymywać rozmowę. Jednak gdy tylko spędzisz z nim noc, możesz założyć, że nigdy więcej go nie zobaczysz, on zniknie – jeśli nawet mu zostanie u Ciebie na noc. Gracz często obnosi się ze swoimi drogimi rzeczami, jak jego ekstrawagancki dom, szybkie samochody i dekadencka biżuteria, ale nie jest w stanie okazywać prawdziwych uczuć, które sprawią, że przestaniesz czuć się jakby się Tobą bawił.

Niedojrzały mężczyzna

Przeszedł wiek imprezowania, a czasy studenckie już dawno minęły, ale poziom niedojrzałości tego mężczyzny jest tak wielki, że przewyższa jego wiek. Jeśli obecnie jesteś związana z mężczyzną cierpiącego na zespół Piotrusia Pana, możesz założyć, że żadna ilość bajkowego pyłu nie sprawi, że on dorośnie. Nadszedł czas, aby pozostawić swoje nastoletnie lata w przeszłości i ruszać naprzód ze swoim życiem. Masz jednak zagwarantowane, że nie będziesz w stanie tego robić z tym typem mężczyzny, który trzyma Cię i ciągnie w dół. Ten niedojrzały facet może być teraz zabawny, ale kiedy nadal się wygłupia i stawia, jako priorytet swoich przyjaciół, gdy Ty zaczynasz myśleć o małżeństwie i budowaniu wspólnego życie, zacznie on być dla Ciebie coraz mniej atrakcyjny.

Wieczny kawaler

Pan wieczny kawaler jest mężczyzną, którego każda kobieta chce poślubić. Jest inteligentny, dobrze wychowany i całkowicie nie do odparcia. Jest też człowiekiem sukcesu. On jest doskonałą zdobyczą i będziesz się zastanawiać, dlaczego jakaś kobieta nie usidliła go dawno temu. Jednak zanim złapiesz się na haczyk, jedną rzeczą, którą musisz zrozumieć jest to, że małe są szanse na to, aby kiedykolwiek się ożenił. Powie, że znalazł już swój ideał, ale prawda jest taka, że te słowa mają na celu utrzymanie cię na haku trochę dłużej, ponieważ ta niepisana sugestia sugeruje, że możesz być tą jedyną. Ta relacja jest bezsensowną podróżą, ponieważ nigdy nie będzie odpowiedniej kobiety dla tego wiecznego kawalera.

Narcyz

W Twoim związku z narcyzmem nie ma miejsca dla nikogo poza nim samym. Pozostawi Cię w miłosnej pustce, ponieważ nikogo nie uwielbia więcej niż siebie samego. Jego manipulacyjna osobowość zawsze rysuje go, jako ofiarę, ponieważ naprawdę wierzy w to, że nie istnieje nic innego poza jego myślami, uczuciami i opiniami. Uzbrój się i bądź przygotowana na jakiś nadrzędny dramat i częste walki, których nigdy nie wygrasz, bo narcyz może się mylić, ale w swoim świecie ma on zawsze rację i jest wiecznie w porządku. I nie spodziewaj się przeprosin. Kiedy jesteś w związku z tym typem mężczyzny, zrobi on wszystko, co w jego mocy, aby Cię zdobyć, kontrolować Twoje życie i oddzielić Cię od znajomych i rodziny, byś mogła poświęcić swoją uwagę tylko niemu, co jest dokładnie tym, czego on chce. Lepiej dla Ciebie będzie trzymać się od niego z daleka.

Czytaj również:

W jaki sposób przyciągnąć uwagę mężczyzn

11 sygnałów, że jesteś w związku z narcyzem

Wyluzuj się, to tylko randka! Czyli jak osiągnąć sukces na randce

Samotność – 7 zaskakujących faktów o niej

Pytania do zadania sobie zanim się poważnie zaangażujesz w relację

5 sytuacji, gdy dobrze jest zakończyć  po 10 minutach

Wyzwanie dla singielki

 

Więcej ciekawych artykułów

One Thought on “Typy mężczyzn, których powinnaś unikać w swoim życiu, jeżeli chcesz stworzyć udany związek”

Comments are closed.