Jak uwolnić swoją wewnętrzną seksualność
Pocket

Czy zazdrościsz kobietom, które potrafią rozpalić pożądanie mężczyzny po prostu wchodząc po pokoju? Znasz je. Dobrą wiadomością jest to, że masz już to, czego potrzeba, aby stać się jedną z nich. Musisz nauczyć się tego używać. Seksualność nie polega na tym, aby nosić odkrywające ciało ubrania. To uczucie, którego doznają inni, kiedy Cię widzą. Jest to skutek nie tylko tego, co inni widzą na, zewnątrz, ale przede wszystkim, co wyczuwają wewnątrz Ciebie. Oto kilka prostych sposobów, jak sprawić, aby Twój wewnętrzny seksapil przemawiał głośniej niż kiedykolwiek

Bądź pewna siebie

To chyba najprostsza i najważniejsza rzecz, jaką możesz zrobić, jeśli chodzi o własną zmysłowość. W końcu, co jest bardziej podniecającego niż ktoś, kto jest pewny siebie? Im więcej masz pewności siebie (i pokazujesz ją), tym bardziej ekscytująca jesteś dla tych, którzy są wokół Ciebie. Pomyśl o kobiecie, która wchodzi do pokoju, a każda głowa się obraca w jej stronę. Czy jest nieśmiała i skromna? Nie, jest gotowa i nie wstydzi się, czy też nie boi tego, kim jest. Nie podkreśla swej niepewności i nie kurczy się przed światłem reflektorów. Wie, że na to zasługuje. Właśnie tam ma być.

Pamiętaj, że istnieje różnica między zaufaniem a arogancją. Zaufanie oznacza wygodę bycia tym, kim jesteś, arogancja myśli, że jesteś lepsza niż inni. Świeć tak bardzo jak chcesz, ale pamiętaj, że inni również świecą na swój własny sposób.

Odpuść swoje niedoskonałości

Pewność siebie polega na znajomości swoich mocnych stron, ale bardzo ważne jest, aby nie pozwalać by własne słabe punkty rządziły Twoim życiem. Pozwalając na to zabijasz szanse na wyzwolenie się seksowności, jaką masz w środku. Na tej ziemi nie ma ani jednej osoby, która jest doskonała. Jeśli zapytasz kogokolwiek o to, co oni nie lubią w sobie, prawdopodobnie będą mieć listę długą na kilometr.Pytanie brzmi, czy noszą swoje niedoskonałości na zewnątrz niczym herb, czy też odkładają je na bok i cieszą się życiem?

Aby rozbudzić swój wewnętrzny seksapil, będziesz musiała dojść do ładu z rzeczami w sobie, które nie są dokładnie takie, jak chcesz. Są, jakie są. Możesz podjąć kroki, aby pracować nad ich zmianą, ale w międzyczasie musisz kochać siebie, ponieważ im więcej masz tej wewnętrznej miłości, tym bardziej będziesz promieniować zewnętrzną miłością do tych, którzy Cię otaczają – i tym bardziej będziesz seksowna.

Rób rzeczy, które sprawiają, że czujesz się seksowna

Jeśli chcesz poczuć się seksowna, musisz zaangażować się w seksowne zachowania. Co należy wziąć pod uwagę? Jednym z pierwszych, które przychodzi do głowy, jest uczestnictwo w kursie tańca na rurze lub tańca brzucha. To nie tylko świetny sposób na pracę nad Twoim ciałem, ale również pomaga skontaktować się z Twoim wewnętrznym seksapilem.

Po prostu „bądź” sexy

Prawdopodobnie słyszałaś frazę „udawaj, dopóki to się nie stanie”. Cóż, ma to również zastosowanie w przypadku seksapilu. Jeśli teraz nie czujesz się sexy, działaj tak, jak byś się tak czuła. Wyobraź sobie, że już teraz czujesz się zmysłowa i zachowuj się odpowiednio do tego uczucia.

Początkowo możesz czuć się nieswojo, ale im więcej ćwiczysz, tym łatwiej będzie Ci to przychodzić. Zanim się zorientujesz, będziesz tą seksowną boginią, której zawsze zazdrościłeś, nawet nie próbując.

Myśl seksowne myśli

Jeśli chcesz „wysyłać” erotyczne wibracje, musisz poczuć je w głębi siebie. Jeśli tego nie zrobisz, to po prostu nie zadziała. Istnieją rzeczy, które możesz zrobić, aby wywołać seksowne myśli. Wyobraź sobie, że jesteś uwiedziona przez człowieka, który docenia Twoją seksowność. Wizualizuj sobie chemię między Wami. Kiedy będziesz w stanie poczuć ciepło i pasję w całym swoim ciele, będzie się ono „wydostawać” z porów Twojego ciała i do otaczającego Cię powietrza. Inni będą to wyczuwać niczym bezwonny gaz.

Uśmiechaj się – zawsze

Jeśli myślisz o tych wszystkich kobietach, które uważasz za ikony seksu, jedna rzecz wspólna, którą prawdopodobnie znajdziesz wśród nich jest to, że wszystkie się uśmiechają. To nie jest olbrzymi uśmiech, a bardziej nudny i nieco złośliwy.To jest lekkie uniesienie kącika usta i wystarczy, aby wszyscy w koło zastanawiali się, o czym ona myśli.

I uśmiech zawsze gości na jej twarzy… nawet, jeśli ma jakiś powód, by marszczyć czoło. To jej sposób mówienia światu, że może zrzucić na jej barki wszystko, co zechce, a ona nie zamierza się poddać. Jest wojownikiem, zwłaszcza, jeśli chodzi o coś, w co wierzy.Ta pasja jest super sexy.

Czytaj również:

Poczuj się bardziej seksowną – 10 szybkich sposobów

7 kluczowych rzeczy w związku, z punktu widzenia terapeutki par

13 rzeczy, na które zasługujesz w związku

Lista sposobów na flirt

Więcej ciekawych artykułów

One Thought on “Jak uwolnić swoją wewnętrzną seksualność”

Comments are closed.