Dlaczego mężczyźni lubią starsze kobiety
Pocket

Odkryj powody, dla których mężczyźni lubią starsze kobiety i dlaczego są one bardziej seksowne niż młode. Oto 10 powodów. Wykorzystaj je na swoją korzyść!

Można by pomyśleć, że  młoda kobieta będzie bardziej atrakcyjna dla mężczyzn niż dojrzała kobieta, ale jest coś w starszych kobietach, co zdecydowanie sprawia, że podobają się one młodszym mężczyznom. Jeśli znasz te tajemnice, nie musisz być starsza kobieta, aby odwołać się do pragnień mężczyzny o dojrzałości seksualnej i emocjonalnej. Z drugiej strony, jeśli jesteś niepewna z powodu randkowania z młodszym facetem, być może te 10 najważniejszych powodów wyjaśni Ci lepiej, dlaczego mężczyźni lubią starsze kobiety

#1 Starsze kobiety nie są zbyt chętne do zbyt szybkiego określania mężczyzny, jako swojego „chłopaka”

Kiedy jest mniej nacisku na zaangażowanie, mężczyzna może się bardziej skoncentrować się na cieszeniu się sobą i relacją.

Jest bardziej prawdopodobne, że ​​dojrzałą kobieta miała już w przeszłości wiele długotrwałych związków i dlatego mniej chce skakać prosto w kolejny! Kto chce ponownie przechodzić przez cały ten cały czas emocjonalny kłopot?

Porada dla młodszych kobiet: ciesz się tym, co jest przed Tobą i przestań próbować od razu definiować Waszą relację! Płyń z prądem.

#2 Dojrzałe kobiety są bardziej niezależne

Prawdopodobnie ma własną karierę lub rodzinę, o którą należy dbać. Sprowadza się to do tego, że ma swoje własne życie!

Mężczyzna najczęściej uznaje to za pociągające, że kobieta go nie potrzebuje. Dojrzałą kobieta nie pozwala by jej życia obracało się wokół młodszego mężczyzny, ma swoje własne priorytety, ale jest on mile widzianym dodatkiem do jej życia.

Porada dla młodszych kobiet: przestań skupiać się na nim i skupić się na sobie!

#3 Starsze kobiety są w stanie kontrolować swoje hormony

Oczywiście, nie mówimy o kobietach przechodzących przez okres menopauzy, ale starsza kobieta ma mniejsze prawdopodobieństwo irracjonalnych wybuchów emocjonalnych normalnych w przypadku młodszej dziewczyny.

Oznacza to mniej emocjonalnego nacisku na mężczyznę, ponieważ może on liczyć na to, że jego dojrzała kobieta jest odpowiedzialna za własne uczucia. Dlatego mężczyźni są przyciągani przez młodsze kobiety, które są dojrzalsze emocjonalnie, niż wskazywałby na to ich wiek. Żaden facet nie chce czuć się odpowiedzialny za uczucia dziewczyny, bowiem zabiera jej to cały urok i seksowność.

Porada dla młodszych kobiet: nie bądź nadwrażliwa emocjonalnie, kontroluj swoje wahania nastroju.

#4 Starsze kobiety wiedzą, jak pokazać swój autorytet

Mężczyźni lubią fakt, że starsza kobieta nie pozwoli mu „wchodzić sobie na głowę”. Wie, czego chce, wie, gdzie i jak chce. Kiedy kobieta przejmuje kontrolę, jest seksowna!

Porada dla młodszych kobiet: Gdzie jest Twoja pewność siebie? Jeśli chcesz czegoś, przestań jęczeć ze swoimi przyjaciółkami, i zrób coś by to zdobyć!

#5 Dojrzała kobieta ma własne pieniądze, być może własny samochód i własny dom

Nie ma oczekiwań wobec młodszego mężczyzny, ponieważ ma prawie wszystko, czego potrzebuje w życiu. Raczej nie będzie miała ochoty z nim zamieszkać i nie będzie ze wszystkim polegać na nim.

Porada dla młodszych kobiet: przestań spodziewać się za dużo od swojego mężczyzny. Zajmij się własnymi potrzebami, a będziesz bardziej seksowną perspektywą.

#6 Starsze kobiety wiedzą, co robią w łóżku

Praktyka czyni mistrza, i urok starszej kobiety jest taki, że ​​ma kilka seksualnych trików na rękawie! Jest też większa pewność, że jest w kontakcie ze swoją seksualnością i dokładnie wie, jak działa jej ciało, co ułatwia mężczyźnie zadowolenie jej w łóżku.

Porada dla młodszych kobiet: poznaj swoje ciało i swoje orgazmy, masturbuj się i dużo czytaj!

#7 Starsze kobiety nie mają obsesji na punkcie posiadania doskonałego ciała modelki

Mężczyźni są często przyciągani do prawdziwych krągłości starszej kobiety. Są to kobiety, które są pewne odnośnie tego, jak zbudowane są ich ciała. Wiele z nich ma już dzieci, więc nie mają obsesji na punkcie perfekcji. Wiedzą, że mają wady, wiedzą też, że nie ma to wpływu na przyjemność, jaką mogą dać lub otrzymać.

Porada dla młodszych kobiet: przestań próbować wyglądać jak zbyt chuda modelka, bądź dumna ze swoich kobiecych krągłości.

#8 Starsze kobiety doceniają swoich młodszych kochanków, a nie upominają ich

Mężczyzna może się spotykać z matką, ale zapewne ona sama jest zmęczona upominaniem własnych dzieci, że nie chce dodawać kolejnego do swojej listy! Poza tym ma ważniejsze rzeczy, o których ma ochotę myśleć, kiedy jest ze swym młodszym kochankiem!

Porada dla młodszych kobiet: przestań narzekać na to, czego nie masz i doceń to, co masz. Wtedy przyjdzie więcej…

#9 Starsze kobiety mają doświadczenie

Starsze kobiety mają doświadczenie w miłości, życiu, związkach, karierze… To sprawia, że ​​często potrafią prowadzić inteligentne, ciekawe i stymulujące rozmowy! Mężczyźni lubią mieć wyzwania w rozmowie z kobietami.

Porada dla młodszych kobiet: być może masz lub nie masz własnego, bogatego życiowego doświadczenia, ale masz wybór, jak się zaprezentujesz. Więc nie bądź naiwna, nie będziesz „pionkiem”, trzymaj się ziemi i swojej opinia. Mężczyzna uszanuje Cię za to.

#10 Dojrzałe kobiety są mniej samolubne w łóżku

Być może ma to związek z posiadaniem większej liczby kochanków, być może jest to związane z chęcią dania więcej z wdzięczności za zainteresowanie. Kto wie? Jednakże istnieje mit, który sprawia, że mężczyźni się ślinią. Starsze kobiety podobno są lepsze w seksie oralnym.

Porada dla młodszych kobiet: dziewczyno bądź bardziej entuzjastyczna! Pokaż mu, co masz, ciesz się każdą minutą, spraw, aby poczuł się z Tobą niesamowicie.

 

Czytaj również:

Mężczyźni Cię rozczarowują i frustrują? Jak to zmienić?

Jak poderwać mężczyznę

Jak być bardziej dostępną dla mężczyzn

W jaki sposób przyciągnąć uwagę mężczyzn

Jak zwiększyć efektywność w randkowaniu

Więcej ciekawych artykułów

2 Thoughts on “Dlaczego mężczyźni lubią starsze kobiety: 10 powodów”

Comments are closed.