Mężczyźni Cię rozczarowują i frustrują?
Pocket

Czy masz podobne wrażenie jak wiele kobiet, że mężczyźni, z którymi się umawiasz, a być może nawet wchodzisz w związki, prędzej czy później Cię rozczarowują i frustrują? Może się to dziać w różny sposób. Być może wszystko zaczyna się rewelacyjnie, a potem po kilku spotkaniach, tygodniach, miesiącach czujesz, że coś zaczyna nie grać – mężczyźni przestają do ciebie oddzwaniać, zapraszać na spotkania. Czujesz się rozczarowana i sfrustrowana. Chciałabyś wiedzieć jak to zmienić?

Pierwszym krokiem do zmiany jest świadomość

Prawda jest taka, że ciężko jest nam zmienić cokolwiek, jeżeli nie jesteśmy świadomi tego, co się dzieje. Jeżeli uświadomiłaś sobie fakt, że mężczyźni często Cię rozczarowują i frustrują, to już zrobiłaś pierwszy krok. Idźmy, więc dalej z tym uświadamianiem sobie pewnych rzeczy.

Być może już wiesz, że według niektórych teorii, wszyscy mamy w sobie zarówno kobiecą jak i męską energię płynącą w nas. Żeńska energia powiązana jest z odczuwaniem, przyjmowaniem, wyrażaniem i doświadczaniem. Męska energia zaś jest częścią nas odpowiedzialną za myślenie, planowanie, podejmowanie decyzji i działanie.

By zmienić swoje odczucia wobec mężczyzn, warto przyjrzeć się swojej własnej, męskiej energii

Przyjrzyj się jak przejawia się ona w twoim życiu. Dostrzeż to, co ci chce powiedzieć.

Niespodzianką dla Ciebie może być stwierdzenie, że mężczyźni, których spotykasz i przyciągasz do siebie, są odzwierciedleniem samej Ciebie. A dokładniej tej męskiej energii, którą w sobie masz, i która steruje Twoim życiem. Cokolwiek się dzieje z twoim męskim pierwiastkiem wewnątrz Ciebie, przejawia się w mężczyznach, z którymi się spotykasz.

I tak, jeżeli na przykład jesteś wobec siebie zbyt krytyczna, będziesz spotykać i umawiać się z mężczyznami, którzy będą Cię krytykować lub sprawiać, że będziesz się czuć niewystarczająco wartościowa.

Jeżeli Twoja męska energia będzie lekceważyć Twoją żeńską część, i lekceważyć jej uczucia, to wówczas w Twoim życiu będą pojawiać się mężczyźni, którzy za nic będą mieć to jak i co czujesz. Będą rozczarowywać Cię, być może nawet pozostawiać cię ze złamanym sercem.

Gdy tylko uświadomisz sobie, poczujesz tą teorię i zaczniesz dokonywać różnych zmian w samej sobie. Być może stopniowo zaczniesz przyciągać inny rodzaj mężczyzn.

Zachęcam Cię do zastanowienia się nad samą sobą i eksperymentowania z wprowadzaniem zmian

Zastanów się nad pytaniem „Co moja męska energia robi i czego nie robi w moim życiu, że wiążę się z mężczyznami, którzy mnie rozczarowują”?

Sprawdź, co się dzieje wewnątrz Ciebie i poszukaj gdzie możesz połączyć różne fakty i zacząć dokonywać powolnych zmian.

Jeżeli bowiem chcesz spotykać na swojej drodze mężczyzn, którzy dobrze Cię traktują, chcą się z Tobą związać i zrobić z Ciebie priorytet w swoim życiu, musisz zacząć traktować samą siebie z całą miłością, troską i szacunkiem, jakiego oczekujesz od mężczyzny, z którym jesteś w związku.

 

Czytaj również:

Sekrety ludzi, którym ciężko się oprzeć

Samotność – 7 zaskakujących faktów o niej

Dlaczego współczesne związki są takie „kruche”?

10 cech niezwykłej kobiety – poznaj je

9 złych nawyków, które sprawiają, że nie chodzisz na randki

Toksyczne zachowania, które odpychają od Ciebie ludzi

Więcej ciekawych artykułów