poradzić sobie z seksualną przeszłością partnera
Pocket

Prawda jest taka, że partner, z którym się spotykasz prawdopodobnie uprawiał seks z kimś innym, zanim uprawiał seks z Tobą. Zatem jak sobie poradzić z seksualną przeszłością partnera?

Być może z wieloma kobietami. Może w dziki, perwersyjny sposób. W każdym razie, jeśli chcesz być związana z tym mężczyzną, to Twoim obowiązkiem jest poradzenie sobie z jego seksualną przeszłością.

Nie jest to łatwo radzić sobie z seksualną przeszłością partnera, zwłaszcza, jeśli jest ona bardziej kolorowa niż nasza własna. Jeśli trudno jest Ci nie odczuwać jakiegoś rodzaju zazdrości, to wiedz, że nie jesteś sama.

Dobrą wiadomością jest taka, że można poradzić z seksualną przeszłością partnera. Oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać:

  1. Fakt, że Twój partner Ci o tym w ogóle mówi, świadczy o czymś

Nie licząc chorób przenoszonych drogą płciową, przeszłość seksualna Twojego partnera jest tak naprawdę ich sprawą. Zapamiętaj to. Jeżeli jest szczery na temat swojej przeszłości, to daje Ci szansę, aby być równie szczerą na temat swoich odczuć na ten temat. Pamiętaj jednak by mieć świadomość, kiedy dzielisz się swoimi uczuciami, a kiedy zaczynasz irracjonalnie obwiniać partnera za sprawianie Ci bólu swoim wcześniejszym zachowaniem.

  1. Doświadczenie = lepszy seks

Spotykanie się, czy też bycie w związku, z kimś, kto uprawiał dużo seksu może oznaczać, że ta osoba jest lepsze w seksie. Możesz nawet czuć się szczęśliwa z tego powodu.

  1. Twój partner nie może teraz nic z tym zrobić

Co w zasadzie chciałabyś, aby Twój partner zrobił ze swoją seksualna przeszłością? Cofnął się w czasie i ją wymazał? Pamiętaj, że zmiana przeszłości nie jest możliwa. Jeśli potrzebujesz czasu, aby sobie z tym poradzić, daj go sobie. Jednak upewnij się, że nie karzesz kogoś za to, co się stało, zanim się spotkaliście i czego nie można cofnąć.

  1. Ważne jest to, jak Cię traktuje teraz

Jeżeli pasuje Ci w nim wszystko, to, jakie znaczenie ma jego seksualna przeszłość? Oczywiście, jeżeli Twój nie traktuje Cię tak, jak chcesz być traktowana, być może to jest Twój prawdziwy powód złości?

  1. Jego przeszłość uczyniła go takim, jaki jest

Pamiętaj, że jeśli lubisz daną osobę, to to, jaka ona teraz jest, sprawiło każde jej doświadczenie z przeszłości. Przeszłość, w tym seksualna, ukształtowała Twojego partnera, takim, jaki Ci się podoba.

  1. Twój partner Cię wówczas nie znał

Z kimkolwiek uprawiał seks i jakkolwiek wiele tych osób było, to nie ma nic wspólnego z Tobą. Wówczas, bowiem nawet nie wiedział o Twoim istnieniu.

  1. Twój partner mógł się zmienić

Tylko dlatego, że ma on bogatą przeszłość seksualną niekoniecznie oznacza, że ​​musisz się martwić o jego nienasycony apetyt seksualny. Nie oznacza to również, że będzie Cię zdradzał, czy też, że zostawi Cię na starość, i ucieknie z młodszą kobietą.

  1. Pamiętaj, że to Twój problem

Podczas gdy Twój partner powinien być tak wrażliwy na Twoje poczucie niepewności, jak tylko może, nie powinien się jednak czuć winny. Twoja zazdrość to Twoja własna odpowiedzialność. Sama musisz coś z nią zrobić.

  1. Zazdrość może być Twoim przyjacielem

Tylko dlatego, że jesteś zazdrosna, nie oznacza, że coś jest z Tobą nie tak. Zazdrość i świadomość, że ktoś chce Cię tylko dla siebie, może być dla niektórych osób podniecająca. Spróbuj poinformować osobę, z którą spotykasz wszystkim o tym, jak się czujesz. Nie jęcz, nie przepraszaj. Powiedz to raz i sprawdź jego reakcję.

  1. Bądź najlepszą partnerką, jaką kiedykolwiek miał

Najlepszy seks nie musi koniecznie być tym najbardziej wyrafinowanym. Najlepszy seks jest z osobą, która Cię rozumie najlepiej. To z osobą, którą najbardziej podniecasz. Bądź uważna i pozostań otwarta. Będziesz zaskoczona, jak niewielkie znaczenie ma przeszłość, kiedy obydwoje macie najlepszy seks swojego życia.

Czytaj również:

Poczuj się bardziej seksowną – 10 szybkich sposobów

Dlaczego współczesne związki są takie „kruche”?

 

Więcej ciekawych artykułów

5 Thoughts on “Jak poradzić sobie z seksualną przeszłością partnera”

Comments are closed.