Jak osiągnąć sukces na randce
Pocket

Kilka słów o tym jak osiągnąć sukces na randce. Mniej się przy tym stresując i lepiej się bawiąc

Jedna z moich dawnych klientek, kiedy rozmawiałyśmy o randkach, przyznała się, że bardzo ją one stresują. Znam też wiele innych kobiet, które odczuwają prawie, że panikę na samą myśl, że miałyby się z kimś umówić. Zapewne sprawa dotyczy równie często panów, jednak, że większość moich klientek jak na razie to kobiety, zatem porady będą skierowane do nich. Panowie, jeżeli to czytacie i macie podobny problem, śmiało korzystajcie z poniższych wskazówek, jak się „wyluzować” i dać szansę pokazania sobie swojego prawdziwego wdzięku, osobowości i poczucia humoru. Przestańcie zbyt dużo myśleć. Dajcie się nieco ponieść okolicznościom.

Jeżeli zawsze się denerwujesz przed i na randce – oto 5 wskazówek jak odnieść sukces na randce:

  1. Nastaw swój umysł na myślenie o sukcesie

Co oznacza, że możesz traktować obecną randkę, jako zwykłą praktykę. Jeżeli nie przebiegnie po twojej myśli możesz potraktować ją, jako jeszcze jedno doświadczenie, które cię wzbogaci i które cię przyszykuje na nadejście w przyszłości odpowiedniego dla ciebie mężczyzny w przyszłości. Co oznacza, że im więcej randkujesz, tym jesteś w tym lepsza.

  1. Zrelaksuj się. Jeżeli wiedziałabyś, że nic z tego nie wyjdzie, to warto przynajmniej dobrze się bawić

Pamiętaj, że jeżeli się czemuś opierasz, tym bardziej to coś oddziaływuje na ciebie. Zatem im bardziej się stresujesz i angażujesz swoją energie w negatywne myśli, tym większe są szansę, że staną się one faktem.

Uśmiechaj się więc, śmiej się jak najwięcej i baw się!

  1. Podążaj za swoimi uczuciami

Jeżeli masz ochotę dać mu całusa, zrób to. Jeżeli masz ochotę śmiać się, śmiej się. Jeżeli masz ochotę opowiedzieć dowcip, opowiedz go. Pamiętaj tylko, by nie zranić jego uczuć, bowiem jedną z najdelikatniejszych rzeczy w świecie randkowania jest męskie ego.

  1. Pamiętaj, że musisz pocałować wiele żab zanim znajdziesz księcia

Nie przywiązuj się, zatem zbytnio, jeżeli zadzwoni i umówi się z tobą na następną randkę. Im więcej masz w tym zabawy i im mniej przywiązana jesteś do tego czy będzie kolejna randka, tym większe szanse, że on zadzwoni.

  1. Zobacz siebie taką, jaką chcesz być

Nasz umysł jest potężny i to jak myślimy o sobie ma duży wpływ na nasz zachowanie i osiągnięcia. Dobrze, więc wykorzystać odpowiednie myślenie na polu randkowym. Wizualizacja przed samą randką może przynieść ci wiele dobrego. Wyobraź, więc sobie jak chcesz, żeby ona przebiegła i przestań się martwić wszystkimi opcjami typu „a co jeśli…”.

Powodzenia w wykorzystaniu tych wszystkich porad. Przyjemnego randkowania. Dodałabyś coś do tych sposobów na to, jak osiągnąć sukces na randce? Podziel się nimi w komentarzu.

 

Czytaj również:

9 złych nawyków, które sprawiają, że nie chodzisz na randki

Wyzwanie dla singielki

Ciekawe pomysły na randki – 73 idee

Toksyczne zachowania, które odpychają od Ciebie ludzi

O co pytać na randce? 125 przykładowych pytań

Poczuj się bardziej seksowną – 10 szybkich sposobów

Dlaczego współczesne związki są takie „kruche”?

Więcej ciekawych artykułów

2 Thoughts on “Wyluzuj się, to tylko randka! Czyli jak osiągnąć sukces na randce”

Comments are closed.