Poczuj się bardziej seksowną
Pocket

Każda z nas kobiet ma takie okresy w swoim życiu, gdy nie czuje się najlepiej w swojej skórze. Obudzenie w sobie bogini wcale nie musi być aż tak trudne, jak Ci się wydaje.

Poczuj się bardziej seksowną przy pomocy tych 10 szybkich sposobów

  1. Doceń swoje krągłości. Wciąż wstydzimy się sposobu, w jaki pewne części naszego ciała wystają czy stykają się razem. Spójrz na siebie w lustrze i wybierz pięć rzeczy, które kochasz w swoim wyglądzie. Doceń i podkreśl swoje krągłości. Bądź bardziej wdzięczna za to jak ciężko Twój organizm pracuje, na co dzień.
  2. Uwolnij swój umysł. Weź pióro i papier i spisz wszystko, co Cię teraz niepokoi. Zdarza się, że spisanie rzeczy umożliwi Ci zauważenie wszystkich małych, nieistotnych rzeczy, którymi niepotrzebnie się niepokoisz. To pomoże Ci uwolnić swój umysł. Zazwyczaj to, czym się teraz martwisz, nigdy się w rzeczywistości nie stanie. Bądź też, jeżeli faktycznie się wydarzy, to często okazuje się, że nie jest tak straszne jak sobie wcześniej wyobrażałaś.
  3. Spraw sobie przyjemność. Ciągle martwisz się o innych ludzi i zawsze starasz się zadowolić wszystkich naraz> Teraz nadszedł czas, aby zadbać o siebie. Wyjdź i kupi tę sukienkę, której przyglądałaś się przez ostatnie parę miesięcy. Spotkaj się ze znajomym, którego nie widziałaś długi czas i nadróbcie zaległości przy kawie. Może spraw sobie fryzurę, która zawsze Ci się podobała, ale byłaś zbyt wystraszona, żeby tak obciąć włosy. Bez względu na to, co zrobisz, upewnij się, że przynosi Ci to radość i uśmiech na twarzy. Zasługujesz na to.
  4. Nałóż na siebie coś, co pokazuje trochę skóry. Ten komplet bielizny, który wiesz, że wygląda świetnie na Tobie, a który ukrywasz gdzieś w szufladzie? Nałóż go i spójrz na siebie. Nie ma nic lepszego niż docenić własną figurę i być z niej dumną. Doceń własną skórę i ciało. Ciesz się nie tylko tym jak wyglądasz, ale też tym, kim jesteś.
  5. Zwiększ „temperaturę”. Wybierz się na przyjemną randkę w domu. Zapal kilka świec, nalej sobie trochę wina i weź długą, relaksującą kąpiel. Nie ma większego odprężenia niż mieszanina wina i gorącej wody kojącej Twoje ciało ciała. Wszyscy czują się lepiej po tym, jak poświęcą sobie odrobinę czasu.
  6. Rozruszaj swój umysł. Wyłącz wszystkie urządzenia elektroniczne, a zamiast tego sprawdź swoje półki z książkami. Zdarza się, że wszystko, czego w tej chwili potrzebujesz by poczuć się seksownie, to poczucie, jak bardzo seksowny masz umysł. Stymulowanie tej części ciała jest świetnym pomysłem.
  7. Pamiętaj o śniadaniu. Zamiast zwykłego szybkiego porannego posiłku, obudzić się nieco wcześniej i zrób sobie ucztę. Nie ma nic bardziej seksownego niż świeża kawa i Twoje ulubione, pyszne jedzenie. Dodatkowo Twoje kubki smakowe będą Ci wdzięczne.
  8. Doświetl się. Twój organizm ciągle łaknie ciepła i słońca. Spacer w parku lub weekendowy wypad na plażę ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby poczuć odświeżenie i zregenerować swoje siły. Ale proszę nie zapomnieć ochrony przeciwsłonecznej.
  9. Przedyskutuj to. W czuciu się sexy chodzi nie tylko o wygląd, trzeba to też poczuć w środku. Porozmawiaj z najbliższymi o swoich niepokojach i zmartwieniach. Wyrzuć to z siebie i poczuj jak stres się zmniejsza, gdy dzielisz się swoimi uczuciami.
  10. Pobądź sama. Czasami, gdy stres świata jest zbyt ciężki na Twoich barkach, dobrze jest spędzić nieco czasu sam na sam z sobą. Wypróbuj nowe hobby lub zasadź nowe kwiaty. Cokolwiek zrobisz, pozwól sobie cieszyć się tym, że nie ma nikogo wokół Ciebie. Pozwól sobie czuć się świetnie w towarzystwie Ciebie.

Czytaj również:

Kochanie siebie? Jak to naprawdę wygląda

Więcej ciekawych artykułów