Rzeczy, które Twój chłopak powinien Ci powtarzać
Pocket

Istnieją rzeczy, które Twój chłopak powinien Ci powtarzać. Być może nie cały czas. Niemniej powinnaś je słyszeć od czasu do czasu. Każda bowiem kobieta zasługuje na uczucie, które wyraża się w poniższych słowach

Jesteś ciekawa jakie to słowa? Sprawdź zatem rzeczy, które Twój chłopak powinien Ci powtarzać:

1. Uwielbiam cię

Tu nie chodzi o seks, to nie chodzi o pragnienia. W tych słowach chodzi o to, jak Twój mężczyzna się czuje, kiedy tylko wchodzisz do pokoju. Po prostu cieszy się, że jesteś.

2. Inspirujesz mnie

Mężczyzna powinien doceniać to, jakim życiem żyjesz. Czemu się całkowicie poświęcasz. Jak spędzasz swój czas. Jak również to, jaką ścieżkę wybrałaś i jakie masz relacje z ludźmi dookoła siebie.

3. Szanuję Cię

Za tymi słowami powinna stać postawa typu: „jesteś pierwszą osobą, o której myślę, kiedy chcę poważnej opinię na jakiś temat”. Na każdy temat. Poczynając od „Czy zachowałem się w tej sytuacji jak dupek?” po „co jest lepsze, „Gra o tron” czy „House of Cards”?”

4. Nie chcę cię zmienić

Tak, istnieje kilka rzeczy w Tobie, których nie rozumiem. Których nie kocham. Ale jesteś sobą. Niemniej istnieje wiele innych rzeczy, które łączą się z Tobą i pochodzą od Ciebie, których nie chcę stracić. Więc nie chcę Cię zmieniać, bo wiem, że nie ma na świcie ideałów. Chcę być z Tobą taka, jaka jesteś. I po prostu razem z Tobą się rozwijać.

5. Akceptuję Twoje „dramaty”

Pewnie, że możesz masz jakieś problemy ze swoją mamą. Albo tatą. Czy też siostrą. Być może z pracą, z której starasz się wydostać, ale na razie Ci się nie udaje. Mogę sobie z tym poradzić, nawet, jeśli jest to momentami trochę męczące. Mogę Cię nawet wspierać. Żadne z nas nie jest wolne od „dramatów”. Szanuję to, że walczysz przeciwko czemuś.

6. Pożądam Cię

Umieram tutaj. Powinniśmy naprawdę znaleźć drogę do najbliższej sypialni. Lub kuchni

7. Uwielbiam to, że czasem mi zwrócisz uwagę

Może nie zawsze to przyznam, ale szanuję to, że to potrafisz. Czasem jestem pełen bzdur i chciałbym wiedzieć, że nie Ciebie to nie obchodzi. Jeśli będę mieć kogoś obok siebie, wolę wiedzieć, że nie jest to kobieta, która „poleciała” na pierwszego lepszego faceta, który się pojawił, a taka, przy której będę trzymał wyższy standard. Nie chcę łatwizny.

8. Myślę o Tobie

Stale. Zwłaszcza, gdy powinienem myśleć o czymś innym. Kiedy jestem w pracy, w której coś prezentuję, oglądając film z moimi kumplami. Nagle w moich myślach pojawiasz się Ty, zupełnie znikąd. A jednak, nie mogę powstrzymać uśmiechu.

9. Masz moją pełną uwagę

Nie myślę o żadnej innej kobiecie. Myślę tylko o Tobie. Aha, i o tej prezentacji, jaką mam w tym tygodniu. I o wszystkich opłatach, które musza być zrobione. Ale przede wszystkim o Tobie.

10. Wybaczam Ci

Poprzedniego dnia zachowywałaś się jak szalona. Obwiniałaś mnie za coś, czego nie zrobiłem, albo faktycznie nie powiedziałem, czy rzeczywiście nie myślę. Rozumiem jednak, że jesteś tylko człowiekiem, masz prawo do dziwnego zachowania. Podobnie jak i ja mam takie prawo. Niemniej doceniam całe piękno, jakie wnosisz do mojego życia.

11. Kocham cię

Jesteś wspaniała. Chcę być bardziej podobny do Cienie. Pragnę by inni byli podobni do Ciebie. Chcę by nasz hipotetyczne dzieci były takie jak Ty. Jesteś moim wzorem fantastycznej osoby.

12. Dziękuję

Za to, że jesteś. Dziękuję Ci za to, że jesteś ze mną. Za Twój uśmiech. Również za to, że śmiejesz się z różnych rzeczy, które robisz. Że nie śmiejesz się z rzeczy, które Twoim zdaniem są głupie lub smutne. Dziękuję za to, że posiadasz swój punkt widzenia i silne poczucie siebie. Za to, że masz swoje standardy. Że wkurzasz się, gdy coś ma dla Ciebie duże znaczenie.

Dodałabyś coś jeszcze do tych rzeczy, które Twój chłopak powinien Ci powtarzać? Dopisz je w komentarzu, zainspiruj inne kobiety.

Czytaj również:

Sygnały, że spotykasz się z dupkiem – bądź na nie uważna

Sposoby na powiedzenie “Kocham Cię… niekoniecznie przy użyciu słów

Tak zabijasz intymność, czyli zwroty, których używasz nierozważnie

Więcej ciekawych artykułów