Sygnały, że spotykasz się z dupkiem. Bądź uważna.
Pocket

Sygnały, że spotykasz się z dupkiem mogą być przeróżne. Prawda jest taka, że jeżeli masz wrażenie, że facet, z którym się spotykasz jest dupkiem, to zapewne masz rację. Sprawdź najważniejsze z tych sygnałów.

Kiedy po raz pierwszy zaczynasz się z kimś spotykać, zazwyczaj ta druga osoba prezentuje przed Tobą swoje najlepsze zachowanie. Pokazują Ci raczej swoje najbardziej pozytywne strony, często zatajając to co mogłoby spowodować, że szybko uciekniesz w popłochu.

Wkrótce jednak możesz zacząć dostrzegać pewne sygnały, że spotykasz się z dupkiem. Próbujesz odpowiedzieć sobie czy ten mężczyzna jest idiotą czy też doszło tylko do jakiegoś nieporozumienia. Oto cztery ostrzegawcze sygnały, które podpowiedzą Ci, że człowiek, którego spotykasz może być chamem:

Zaczynasz zastanawiać, czy on jest idiotą

Być może mówiąc o kobietach używa takich słów jak „dziwka” i innych jeszcze mocniejszych? A może nie zadzwonił do Ciebie po pierwszej randce, choć dał Ci wszelkie wyraźne oznaki, że mu się spodobałaś.

Idziesz spać z myślą, że jest on dupkiem

Zastanawiasz się czy on troszczy się o Ciebie, czy też po prostu chce się z tobą przespać? Może być Ci trudno to stwierdzić, zwłaszcza, gdy jedyny raz kiedy się odzywa to 3:30 rano – po tym jak spędził całą noc w klubie.

Pijesz rano kawę i myślisz sobie „Tak, z całą pewnością jest dupkiem”

Kiedy wychodzicie gdzieś razem, traktuje wszystkich, którzy go obsługują jakby byli jego osobistymi niewolnikami. Zaś rozmowy przy kolacji dotyczą zazwyczaj jego ex, która bez żadnego powodu była najgorszą kobietą pod słońcem.

Sygnały, że spotykasz się z dupkiem. Bądź uważna.

Dzwoni do ciebie przyjaciółka i pyta Cię, jak się mają sprawy. Twoja odpowiedź to „Ten facet jest dupkiem”

Być może nawet udało mu się Cię przekonać, że to z tobą coś jest nie tak. Może traktuje Cię tak, źle bo na to zasługujesz? Wywoływanie u Ciebie wątpliwości i sprawianie, że myślisz o sobie jak najgorzej to dokładnie to co robią dupki.

Podsumowując: Jeżeli sądzisz, że jest z nim coś nie tak, to sama wiesz co należy zrobić.

To, że to czytasz oznacza, że nie chcesz sama w to uwierzyć i szukać kogoś, kto utwierdzi Cię w twojej decyzji. Na co więc czekasz? Do dzieła!

PS. Jeżeli jesteś mężczyzną i to czytasz, i się zastanawiasz… tak, te sygnały działają w dwie strony. Kobieta też może okazać się „dupkiem”.

Więcej ciekawych artykułów