Jak się odkochać w żonatym mężczyźnie?
Pocket

Nikt się nie pragnie zostać kochanką. To prawda, że ​​niektóre kobiety mogą planować romans, albo flirtować z żonatym mężczyzną, jednakże nikt nie ma zamiaru zakochać się w mężu innej kobiety. Pomimo najlepszych intencji, nagle możesz sobie zdać sprawę, że pewnego dnia niezobowiązujący flirt zmienił się nagle w romansu. Niezależnie od tego, czy romans jest wzajemny lub jednostronny, zakochanie się w żonatym mężczyźnie rzadko kończy się szczęśliwie. W rzeczywistości często przynosi tylko mnóstwo bólu.

Wiedza o tym i chęć zrobienia czegoś, aby to zmienić, to często dwie różne rzeczy. Odkochanie się w żonatym mężczyźnie jest trudniejsze niż w singlu. Dzieje się tak z różnych powodów.  Zatem jak się odkochać w żonatym mężczyźnie? Dobrą wiadomością jest to, że można to zrobić przez wykorzystanie kilku trudnych taktyk

Dlaczego odkochanie się w żonatym mężczyźnie jest trudniejsze?

Istnieje szereg psychologicznych i praktycznych powodów, dla których odkochanie się w żonatym mężczyźnie jest często bardziej skomplikowane niż w singlu. Często żonaty mężczyzna spędza dużo pieniędzy na swoją „kochankę”, czy to w formie drogich prezentów, czy też na wspieranie jej. Rezygnacja z tego aspektu związku może być, zatem trudna.

Kiedy kończy się małżeństwo lub długotrwała relacja z mężczyzną, zazwyczaj dzielisz aktywa i odejdziesz z czymś; Gdy jednak kończy się związek z żonatym mężczyzną, w większości przypadków odchodzi się w pustymi rękami.

Odkochanie się w singlu na ogół dzieje się, ponieważ związek po prostu się wypalił lub dlatego, że zrobił on coś, co zmieniło Twoje uczucia, na przykład był niewierny. Z żonatym mężczyzną jest jednak tak, że widujesz go tylko przez krótki czas i to w jego najlepszym wydaniu. Nie spędzasz z nim tyle czasu, aby się znudzić, a relacja nigdy nie wychodzi z „miesiąca miodowego”. To ciągły przepływ endorfin i adrenaliny, któremu trudno się oprzeć. W rezultacie ten związek nie przechodzi normalnego cyklu. Ponadto, ponieważ już zaakceptowałeś jego niewierność, co jest ogólnie uważane za jedną z najgorszych „zbrodni” w związku, jest mało prawdopodobne, aby zrobił coś, co Cię tak rozgniewa, że spowoduje Twoje naturalne odkochanie się.

Kiedy zdecydujesz, że kontynuowanie relacji z żonatym mężczyzną przyniesie Ci tylko ból, i że związek ten prawdopodobnie nie zakończy się dla Ciebie szczęśliwe, nadszedł czas, aby coś z tym zrobić.

Oto jak na dobre skończyć z żonatym mężczyzną:

1. Odciągnij swoją uwagę

Jedną z opcji jest zakochanie się w innym mężczyźnie, najlepiej dostępnym singlem. Co ciekawe, wiele kobiet, które angażują się w związek z żonatym mężczyzną, są mu zaskakująco wierne.

Nawet, jeśli jesteś z natury wierna, najważniejsze jest to, że on nie jest Ci wierny, zatem Ty nie jesteś mu winna lojalności. Wyjdź i otwórz się na inne możliwości. Kończenie relacji, gdy nadal jesteś w kimś zakochana jest ciężkie, ale może być Ci łatwiej, jeśli postarasz otworzyć się na inne relacje, a przynajmniej możliwość gorącego, seksownego rozproszenia.

2. Zabezpiecz swój front finansowy

Nigdy nie prosiłaś o pieniądze lub prezenty, zacznij prosić. Jeśli zazwyczaj prosiłaś, poproś o więcej. Chociaż być może, może ona sobie na to pozwolić, w końcu zdenerwuje się Twoimi prośbami, co być może doprowadzi do rozłamu w związku. Tymczasem zbieraj pieniądze lub prezenty, jeśli jest takie zagrożenie, że gdy związek się skończy będzie Ci z jakiegoś powodu trudniej finansowo.

3. Spędzajcie razem więcej czasu

Inna taktyka polega na tym, aby naciskać mężczyznę na spędzenie razem więcej czasu. Jeszcze lepsze jest naleganie na wspólne spędzanie dłuższych okresów czasu. Kiedy kogoś widujesz tylko przez krótkie okresy, łatwiej jest mu pokazać Ci się z jak najlepszej strony. Spróbuj spędzić kilka dni z nim, a możesz być zaskoczona tym, co widzisz. Niech te małe rzeczy zaczną Cię drażnić i nie powstrzymuj się, kiedy się z nim nie zgadzasz. Chociaż doprowadzenie do otwartej kłótni może nie być najlepszym pomysłem, nie unikaj też jej za wszelką cenę.

4. Ujawnij całą siebie

Niech Twoje złe strony również ukarzą się światu. Tak jak on zapewne pokazał tylko swoją dobrą stronę, prawdopodobnie zrobiłaś dokładnie to samo. Nadszedł czas, aby się rozluźnić – narzekaj, krzycz, płacz i wygłoś oczekiwania wobec niego. Krótko mówiąc, zachowuj się jak w normalnym związku. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz zaskoczona tym, jak szybko Pan Wspaniały straci swój blask i zaczniesz się zastanawiać, dlaczego kiedykolwiek się w nim zakochałaś.

5. Zamiast niego, kochaj siebie

Wreszcie, a co najważniejsze, zakochaj się w sobie. Zadaj sobie pytanie, dlaczego akceptujesz „okruchy” rzucone Ci przez tę osobę. Przypomnij sobie, że zasługujesz na miłość i że jesteś warta prawdziwego i kochającego się związku.

 

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, sprawdź również poniższe propozycje:

11 sygnałów, że jesteś w związku z narcyzem

Jesteś zakochana w żonatym mężczyźnie? Przeczytaj ten artykuł

W związku z psychopatą? 8 subtelnych sygnałów, że możesz w nim być

Manipulacja w związku – jak sobie z nią poradzić

Lekcje dla ludzi, którzy uwielbiają zadowalać wszystkich dookoła… pomijając samych siebie

Więcej ciekawych artykułów