Jak poderwać mężczyznę
Pocket

Istnieje wiele różnych rodzajów kobiet: dziewczyny, które często wychodzą, kobiety przedsiębiorcze, kobiety z artystyczną duszą, nieśmiałe dziewczyny… Wszystkie one mają jednak jedną wspólną cechę. Potrzebują pomocy lub porady, jeśli chodzi o „poderwanie” mężczyzny. W dzisiejszym dynamicznym świecie, to kobiety częściej starają się zbliżyć do mężczyzny. Nie mają, bowiem czasu, aby usiąść i czekać aż przyjdzie do nich Pan Idealny.
Są szanse, że mężczyzna, który Ci się podoba, jeżeli nic z tym nie zrobisz, zostanie „poderwany” przez inną kobietę. Więc jeśli nie wiesz jak poderwać mężczyznę, jak do niego podejść, lub jak sprawić by nieśmiały mężczyzna zaczepił Ciebie, mamy dla Ciebie kilka porad i wskazówek

7 porad, jak poderwać mężczyznę i rozpocząć z nim rozmowę, która sprawi, że będzie chciał spotkać się z Tobą ponownie

Oto kilka wskazówek, w jaki sposób podejść do mężczyzny, które dobrze jest znać:

Skomentuj jego koszulę (dla początkujących)

Zacznij od czegoś łatwego
Jak podchodzisz do mężczyzny? Trzymaj głowę wysoko, weź głęboki oddech i rzucić mu komplement, który skieruje jego uwagę na Ciebie. Jest to jeden z najprostszych sposobów, aby zbliżyć się do mężczyzny, a który nie wywoła u Ciebie uczucia zażenowania. Można skomplementować jego koszulę, buty, cokolwiek pasuje do tej sytuacji. Jest to świetny sposób na rozpoczęcie rozmowy. Po takim początku możesz skierować rozmowę w dowolnym kierunku, w jakim chcesz. Przynajmniej tak długo, jak on odpowiada z uśmiechem. Zacznij od zadania w miarę neutralnego pytania. Będzie on się czuł zobowiązany w jakiś sposób odpowiedzieć. Jest to dobry początek dla wszystkich tych kobiet, które zastanawiają się, jak rozpocząć rozmowę z mężczyzną na siłowni lub dyskotece.

Zapytaj go o imię

Jasny i prosty początek
Niektóre z kobiet mogą się zastanawiać „Co zrobić, jeżeli podoba mi się nieśmiały mężczyzna?” Widzicie go stojącego niezgrabnie w barze, rozglądającego się i nierozmawiającego z nikim. W jego oczach widać trochę strachu, ale mimo wszystko wydaje Ci się niezmiernie słodki.
Więc jak sprawić by nieśmiały mężczyzna Cię polubił? Bądź ostrożna i nie bombarduj go toną pytań. Podejdź do niego w sposób spokojny i pozytywny, i zapytać o jego imię. Nie będzie zbyt nieśmiały by odpowiedzieć na to pytanie, a to daje Ci szansę by się przedstawić, a może też przełamać trochę lody dla Was obojga.

Zapytaj o godzinę

Godzina lub kierunek… to nie ma znaczenia
W tym momencie jesteś odważną i niezależną kobieta, i nie obchodzi Cię, która jest godzina. Oczywiście wiesz też, dokąd idziesz i jak się tam dostać. To, co teraz potrzebujesz, to znać jego numer telefonu i status związku. Zastanawiasz się, jak podejść do mężczyzny, który Ci się podoba? Zapytaj o godzinę. Tylko najpierw upewnij się, że nie masz na nadgarstku zegarka! A jeśli nawet masz zegarek przy sobie, to nie martw się. Będzie to jeszcze bardziej oczywiste, że jesteś nim zainteresowana, a nie dokładną godziną. Nie uciekaj, kiedy uzyskasz odpowiedź, a staraj się podtrzymać rozmowę. Jest to również świetna porada, jak rozmawiać z nieśmiałym mężczyzną, którego lubisz. Nie jest to pytanie zbyt bezpośrednie czy agresywne. Nieśmiali mężczyźni bywają często nieco wrażliwi.

Możesz mi polecić jakiegoś drinka?

Zapytaj o radę, mimo że jej nie potrzebujesz
Lubisz nieśmiałych mężczyzn? Masz szczęście, bo nie jesteś sam. Wiele kobiet zmaga się z problemem, jak podejść do nieśmiałego mężczyzny, którego lubią. To łatwe z tą poradą. Podejdź śmiało, i poprosić go o polecenie Ci drinka. Alkoholowego lub bezalkoholowego, nie ważne, tak długo jak możesz polegać na jego wiedzy. Jeśli on nie jest zbyt wielkim znawcą alkoholi, tym lepiej. Możesz podtrzymać rozmowę, bo również nie znasz się na alkoholach i mało pijesz, dlatego też pytasz o radę! Istnieje milion sposobów, w jaki możesz poprowadzić dalej rozmowę, bądź po prostu inteligentna i trochę pewna siebie, a nieśmiały mężczyzna, w krótkim czasie, stanie się bardziej rozmowny.

Zapytaj o grę

Zainteresuj się sportem
Nie może być typem sportowca, ale większość mężczyzn interesuje się jakimś sportem. Wiemy, że bar jest bodajże najgorszym miejscem, aby podejść do mężczyzny i go poznać. Jednakże, jeśli znajdziesz się w barze, gdzie potencjalny Pan Idealny ogląda sam grę, wówczas nasz czyste pole i zielone światło. Jak więc podejść do mężczyzny, który ogląda mecz? To proste, poprosić go o wytłumaczenie Ci reguł meczu. Nie pytaj o coś tak oczywistego jak wynik. Zazwyczaj można zobaczyć go na ekranie. Większość mężczyzn będzie bardziej niż szczęśliwi, móc pokazać Ci swoją wiedzę, a Ty będziesz miała wiele tematów do rozmowy nie tylko w trakcie gry, ale również po niej.

Wyślij „Panu idealnemu” drinka

Upewnij się, że zauważyłaś, co lubi pić
Jeśli czujesz się szczególnie odważna, to jest Twój ruch. Nie masz pomysłu, jak podejść mężczyznę, który Ci się podoba? Wyślij mu drinka. Poproś osobę serwującą napoje (barmana czy też kelnera) o podanie mu tego samego drinka, którego pił ostatnio lub wyślij mu coś symbolicznego. Na pewno przyjdzie Ci podziękować. Wówczas możesz wykorzystać ten czas na poznanie siebie nawzajem. To wyraźny znak, jesteś nim zainteresowana. Ale skąd wiedzieć, że mężczyzna flirtuje z Tobą? Jeśli podejdzie do Ciebie, to jest to. Gdyby nie był zainteresowany podziękowałby Ci skinieniem głowy i odszedł.

Poproś znajomego, aby Was sobie przedstawił (zaawansowane)

Bądź trochę mniej bezpośrednia
Zastanawiasz się, jak podejść do mężczyzny na siłowni, gdy nie chcesz wykorzystywać bardziej bezpośredniego sposobu? Poproś znajomego, aby Was sobie przedstawił. Rozmowa z mężczyzną na siłowni nigdy nie była łatwiejsza, z pomocą przyjaciela. Twój przyjaciel jest tam, aby ułatwić Ci początek rozmowy, ale Ty masz kontrolę nad resztą. Bądź spontaniczna i zaproś go na kawę. Później w ciągu dnia lub nawet od razu po siłowni.

Teraz nadszedł czas na drugi etap!

Teraz, gdy już przezwyciężyłaś strach i wiesz, jak podejść do kogoś, kogo lubisz, spędź wieczór na mieście i przetestuj wszystkie sztuczki w realu. Zobaczysz, że w krótkim czasie, przy odrobinie odwagi i pozytywności, spotkasz w końcu mężczyznę, który będzie zachwycony Twoją bezpośredniością i niezależnością. Miłość jest o krok…

 

Czytaj również:

9 złych nawyków, które sprawiają, że nie chodzisz na randki

6 wskazówek jak znaleźć miłość

Jak być bardziej dostępną dla mężczyzn

W jaki sposób przyciągnąć uwagę mężczyzn

Mężczyźni Cię rozczarowują i frustrują? Jak to zmienić?

Więcej ciekawych artykułów

2 Thoughts on “Jak poderwać mężczyznę”

Comments are closed.