W jaki sposób przyciągnąć uwagę mężczyzn
Pocket

Znasz kobiety, które nie jest najpiękniejsze na świecie, ale które zawsze mają grono mężczyzn, którzy są nimi zainteresowani. Zastanawiałaś się: Jak one to robią? Jak udaje im się przyciągnąć uwagę mężczyzn? Jak zachęcić ich do podejścia i nawiązania rozmowy? Przeczytaj poniższe punkty i sprawdź, które z nich możesz wykorzystać

Oto sposoby, na to jak przyciągnąć uwagę mężczyzn:

Bądź przyjazna

Jest bardziej prawdopodobne, że mężczyźni podejdą do kobiety, która wygląda i zachowuje się w przyjazny sposób, a nie onieśmiela mężczyzn swoim wyglądem.

Uśmiechaj się

Jednym ze sposobów, aby wyglądać na przystępną i pozytywnie nastawioną jest przyjazny uśmiech. Dużo uśmiechu. Obdarzaj nim prawie każdego. Wyglądaj jakbyś dobrze się bawiła, a każdy przy Tobie czuł się zrelaksowany i zadowolony.

Daj się złapać na patrzeniu

To nie jest złą rzeczą – nawiązanie kontaktu wzrokowego z mężczyzną. Upewnij się, że dajesz mu przyjazne spojrzenie, a nie pożądliwe.

Ubieraj się ładnie

Prowokacyjne ubranie na pewno sprawi, że wielu mężczyzn się Tobą zainteresuje i podejdzie do Ciebie. Stanie się to jednak, dlatego, że będą zainteresowani Twoim wyglądem. Innymi słowy, ubieraj się trochę bardziej skromnie, a będziesz ściągać na siebie uwagę tych mężczyzn, którzy interesują się czymś więcej niż tylko znalezieniem się z Tobą w łóżku.

Nie podróżuj w stadzie

Mężczyznom trudno zbliżyć się do kobiety, która otoczona jest zbyt dużą ilością ludzi.

Nie pali i nie pij zbyt dużo

Jeśli mężczyzna podchodzi do Ciebie po tym jak zbyt dużo wypiłaś, bądź pewna, że ma nadzieję, że zaciągnie Cię do łóżka. Najprawdopodobniej nie interesuje go nic innego. Wielu mężczyzn nie lubi również, gdy kobieta zbyt dużo pali.

Nie wyglądaj na kobitę w złym humorze lub zimną

Jeśli jesteś królową dramatu, nikt nie będzie chciał do Ciebie podejść. Żaden zdrowy mężczyzna nie chce kłopotów związanych ze zbyt zmiennymi nastrojami swojej partnerki.

Bądź miła dla wszystkich

Jeśli barista w kawiarni zapomina o Twojej bitej śmietanie na Twojej kawie, nie wpadaj w szał i nie krzycz na niego.

Bądź miła dla wszystkich!

Być trochę bardziej skromna na parkiecie

Jeśli tańczysz w bardzo wyzywający sposób, są szanse, że mężczyźni, którzy podejdą do Ciebie, zrobią to, ponieważ będą myśleć, że łatwo zaciągną Cię do łóżka.

Więc baw się na parkiecie, ale bądź trochę bardziej skromna.

Pamiętaj również, że jeśli mężczyzna prosi Cię do tańca, a Ty masz na to ochotę, to powiedz „tak”. To przecież tylko taniec!

Jednak nie krępuj się odejść, jeśli on sprawia, że ​​czujesz się niewygodne.

Bądź pewna siebie

Istnieje cienka linia między pewnością siebie i agresywnością. Natomiast linia pomiędzy nieśmiałością i pewnością siebie jest zazwyczaj bardzo szeroka.

Mężczyźni łatwiej podejdą do kobiety, która jest pewna siebie, ale nie agresywna. Łatwiej im również podejść do kogoś, kto nie jest zbyt nieśmiały.

Wykazuj poczucie humoru

Jeśli wydajesz się znudzona lub nieszczęśliwa lub wyglądasz na taką, którą po prostu trudno zadowolić, mężczyźni pozostaną daleko. Poczucie humoru jest bardzo ważne! Śmiej się, uśmiechaj, bądź lekka i szczęśliwa, a nie będziesz w stanie opędzić się od mężczyzn.

Naucz się, jak rozmawiać z ludźmi

Kiedy mężczyzna do Ciebie podchodzi, wiedz jak rozmawiać grzecznie, ale z odrobiną flirtu. Utrzymuj konwersację w lekkim tonie, i wiedz, o czym możesz mówić, a o czym lepiej nie (Twój ex).

 

Jak widzisz, większość porad dotyczy bycia miłą osobą. To zapewni Ci towarzystwo mężczyzn, którzy lubą ją za jej humor i przyjazne nastawienie, a nie, dlatego, że dobrze wygląda albo, ponieważ wydaje się łatwa do zdobycia.

Czy macie jakieś dodatkowe pomysły, w jaki sposób przyciągnąć uwagę mężczyzn?

Podzielcie się nimi w komentarzu.

 

Czytaj również:

Jak zwiększyć efektywność w randkowaniu

9 złych nawyków, które sprawiają, że nie chodzisz na randki

Wyluzuj się, to tylko randka! Czyli jak osiągnąć sukces na randce

Mężczyźni Cię rozczarowują i frustrują? Jak to zmienić?

Więcej ciekawych artykułów

2 Thoughts on “W jaki sposób przyciągnąć uwagę mężczyzn”

Comments are closed.