ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE UCZUCIOWE ODPOWIADAJĄC NA TO JEDNO PYTANIE
Pocket

Mówi się, że aby otrzymać odpowiednią odpowiedź trzeba zadać właściwe pytanie. To podejście można zastosować również w Twoim życiu miłosnym. Zatem zmień swoje życie uczuciowe odpowiadając na to jedno pytanie

Kiedy jesteśmy samotni często zadajemy sobie wiele różnych pytań. Wśród nich mogą znaleźć się pytania typu: Kiedy wreszcie odnajdę miłość? Kiedy spotkam swoją drugą połówkę? Co jest ze mną nie tak? Czy kiedykolwiek zwiążę się z kimś na stałe?

Dużo jest tych pytań. Mogłabym ich wymienić jeszcze więcej. Problem jednak w tym, że nie są to właściwe pytania. Dlaczego? Z 3 prostych powodów:

Po pierwsze, trudno odpowiedzieć na te pytania.

Chyba, że jesteś wróżką czy też jasnowidzem, o to cię jednak nie podejrzewam.

Po drugie, ten typ pytań nie zapewnia konkretnej odpowiedzi.

Nie dostarczy ci, więc wskazówek, które możesz praktycznie wykorzystać poszukując miłości.

Po trzecie, zamiast motywować – demotywują.

Zadając tego rodzaju pytania stajesz na prostej drodze zmierzającej do złego samopoczucia. Do poczucia bezsilności, osamotnienia, beznadziejności… i wielu innych demotywujących uczuć.

 

Spokojnie! Są też pytania, które działają w zupełnie odwrotny sposób. Zadając je sobie i odpowiadając na nie gwarantujesz uzyskanie konkretnych wskazówek i zwiększenie motywacji do odnalezienia miłości. Są to pytania pełne siły!

Jednym z takich pytań jest:

Jaka muszę być by stać się atrakcyjną dla mężczyzny moich marzeń?

Wiem, że o wiele łatwiej jest Ci marzyć sobie codziennie wieczorem o swoim księciu z bajki. Wymyślać długą listę wymagań, które musi on spełnić by być twoim ideałem. Być może chcesz by był on inteligentny, pewny siebie, bogaty, aktywny… i lista się wydłuża coraz bardziej.

W rzeczywistym życiu może jednak okazać się tak, że mężczyźni z takimi cechami będą Cię onieśmielać. Oczywiście może być inaczej, najczęściej jednak pod warunkiem, że sama posiadasz podobne cechy charakteru i na tym samym poziomie, co Twój wymarzony partner.

Wiedza i jasność, co do tego, kogo chcesz przyciągnąć do swojego życia jest bardzo ważna. Jednak nie powinnaś na tym poprzestawać. Wiedz, że jeżeli chcesz przyciągnąć księcia z bajki, powinnaś sama być jego księżniczką. Rozumiesz?

Zastanów się zatem dobrze. Stwórz listę cech, jakie ma mieć twój partner marzeń, a następnie określ, jakiego rodzaju kobiety może szukać ten typ mężczyzny

I tak na przykład:

– jeżeli jest pewny siebie, sądzisz, że będzie szukał kobiety, która jest cicha i nieśmiała, czy też raczej kobiety równie pewnej siebie jak on sam?

– jeżeli jest aktywny i odnosi sukcesy to czy będzie szukał kobity w typie „kury domowej” czy też kobiety, która również odnosi sukcesy w życiu?

– jeżeli jest wysportowany, to będzie szukał kobiety, która nie uprawia żadnego sportu czy też raczej doceni kobietę, która dba o siebie na równi jemu?

Kiedy zaczniesz odpowiadać sobie na to podstawowe pytanie i podążać za wskazówkami, jakie z niego wynikają, rozpoczniesz proces dopasowywania się do swojego przyszłego partnera. Zaczniesz stopniowo być kobieta jego marzeń. Dzięki temu staniesz się również lepszą wersją samej siebie. Zaczniesz czuć się bardziej bezpieczna i pewna siebie.

Zapamiętaj również, że im bardziej pasujesz do niego, tym łatwiej będzie Ci przyciągnąć mężczyznę Twoich marzeń. Im więcej nad sobą pracujesz, tym lepiej będziesz przygotowana na spotkanie swojego marzenia i stworzenia związku, o jakim marzysz.

Cały proces stawania się kimś, kogo szuka Twój ideał jest niczym innym jak odzwierciedlaniem cech, jakie ma on sam. Dzięki temu możesz spotkać kogoś, kto jest Tobie równy i z kim możesz stworzyć zdrowy i harmonijny związek.

Wykorzystaj, zatem czas, gdy jesteś singielką na pracę nad samą sobą i stań się kobietą, która jest w stanie przyciągnąć mężczyznę swoich marzeń.

Zadawaj sobie wciąż pytanieJaka muszę być by stać się atrakcyjną dla mężczyzny moich marzeń” i nim się spostrzeżesz zaczniesz się czuć inaczej. Stopniowo będziesz dokonywać w swoim życiu małych zmian. One zaś pozwolą Ci powoli przybliżać się do spotkaniatego jedynego”.

 

Czytaj również:

Dlaczego boimy się miłości?

Umiejętności niezbędne do stworzenia udanego związku

Toksyczne zachowania, które odpychają od Ciebie ludzi

Rzeczy, które rozwalają Twój związek

 

Więcej ciekawych artykułów