Sekrety ludzi, którym ciężko się oprzeć
Pocket

Jest pewien typ ludzi, którym ciężko się oprzeć. Mogą nie mieć zbyt dużo pieniędzy, nie wyglądać najlepiej na świecie, a jednak zawsze zdają się emanować jakąś tajemniczą energią i pewnością siebie. Co czyni tych ludzi tak fascynującymi?

Oto 9 sekretów ludzi, którym ciężko się oprzeć, którzy mają to magiczne „coś”

  1. Traktują wszystkich z szacunkiem

Nieważne, kim jest osoba, z którą mają do czynienia, ludzie, którym ciężko się oprzeć traktują ją z szacunkiem i uprzejmością. Odnoszą się do wszystkich z szacunkiem, ponieważ wierzą, że nie są lepsi od innych ludzi.

  1. Przestrzegają złotej reguły

Czyli traktują innych ludzi tak jak chcą być oni traktowani. Ludzie, którym trudno się oprzeć potrafią dobrze odczytywać innych ludzi, i dopasowują swoje zachowanie i styl tak, by inni w ich towarzystwie czuli się specjalnie i komfortowo.

  1. Skupiają się na ludziach bardziej niż na czymkolwiek innym

Wykazują autentyczne zainteresowanie ludźmi, z którymi mają do czynienia. Tym samym, nie mają czasu by myśleć zbyt dużo o sobie, by skupiać się na tym czy inni ludzie ich lubią, czy też nie. Skupiają się na tym, co inni ludzie do nich mówią, a nie na swojej odpowiedzi, bądź na tym jak to, co inni mówią, może mieć wpływ na nich samych. Gdy ktoś im mówi coś o sobie, podążają za rozmówcą zadając mu pytanie by pogłębić ich wypowiedź.

  1. Nie starają się zbyt bardzo

Nie starają się zdominować konwersacji historiami o tym jak bardzo są mądrzy i cudowni. Wiedzą, bowiem, że nic nie jest bardziej odpychające dla innych ludzi, niż osoby, które starają się za bardzo by je polubiono.

  1. Mają w sobie integralność

Ludzie, którzy mają w sobie integralność są bardzo pociągający dla innych, bowiem robią to, o czym mówią. Integralność jest jednak trudna do praktykowania. By pokazać swoją integralność, ludzie, którym ciężko się oprzeć, unikają mówienia źle o innych ludziach i robią rzeczy, które trzeba zrobić. Nawet, jeżeli czasem bywa to nieprzyjemne i bolesne.

  1. Uśmiechają się

Ludzie w sposób naturalny i podświadomy odzwierciedlają mowę ciała osób, z którymi rozmawiają. Ludzie, którym ciężko się oprzeć wiedzą to doskonale i uśmiechają się do wszystkich dookoła, dzięki temu inni uśmiechają się do nich, a to poprawia ich samopoczucie.

  1. Rozpoznają różnicę pomiędzy faktem, a opinią

Dlatego też podejmują z gracją i łatwością trudne i kontrowersyjne tematy. Nie obawiają się wyrażać swojej opinii, zaznaczając jednak, że jest to ich opinia, a nie fakt.

  1. Wkładają wysiłek by wyglądać, jak najlepiej

Ale bez przesady. Rozumieją różnicę pomiędzy dobrym wyglądem, a byciem próżnym. Wiedzą też, że wkładanie wysiłku w to by wyglądać jak najlepiej jest niczym przygotowanie swojego domu na wizytę gości – to znak szacunku wobec innych.

  1. Szukają powodów by kochać życie

Ludzie, którym nie można się powstrzymać, są pozytywni i pełni pasji. Nigdy się nie nudzą, bo widzą życie, jako niesamowitą przygodę i podchodzą do niego z radością. Radością, której inni ludzie chcą być częścią. Oczywiście, ten typ ludzi również ma problemy, jednak postrzegają je, jako chwilowe trudności, a nie, jako przeznaczenie, od którego nie da się uciec. Kiedy rzeczy nie układają się po ich myśli, przypominają sobie, że to tylko jeden zły dzień, a nie złe życie i niosą w sobie nadzieję, że jutro, kolejny tydzień czy też miesiąc będzie lepszy.

I co wy na to? Macie te cechy w sobie? A może możecie zrobić coś by je w sobie rozwinąć?

Czytaj również:

9 złych nawyków, które sprawiają, że nie chodzisz na randki

Samotność – 7 zaskakujących faktów o niej

Poczuj się bardziej seksowną – 10 szybkich sposobów

Wyzwanie dla singielki

Poznawanie nowych ludzi: 11 ekscytujących sposobów na znalezienie nowych znajomych

Toksyczne zachowania, które odpychają od Ciebie ludzi

Więcej ciekawych artykułów

One Thought on “Sekrety ludzi, którym ciężko się oprzeć”

Comments are closed.