10 cech niezwykłej kobiety
Pocket

Jesteś mężczyzną i szukasz niezwykłej kobiety, ale nie wiesz jak ją poznać? Być może jesteś kobietą i zastanawiasz się czy masz w sobie tę nutkę niezwykłości? Sprawdź, zatem 10 cech niezwykłej kobiety

Po czym można odróżnić zwykłą kobietę od tej niezwykłej?

Oto moja, subiektywna, lista:

  1. Zwykłe kobiety skupiają się na poprawianiu mężczyzny. Niezwykłe kobiety skupiają się na poprawianiu samych siebie.
  2. Zwykłe kobiety martwią się tym, co myślą o nich mężczyźni. Niezwykłe kobiety skupiają się na tym, co one myślą na temat mężczyzn.
  3. Zwykłe kobiety boją się poprosić mężczyznę o to, co chcę. Niezwykłe kobiety mówią mężczyźnie, wprost czego oczekują.
  4. Zwykłe kobiety przeznaczają dzień lub tydzień na wypróbowanie czegoś. Niezwykłe kobiety przeznaczają miesiące i lata by stać się mistrzynią w robieniu czegoś.
  5. Zwykłe kobiety proszę mężczyzn by inwestowali w nie swój czas i pieniądze. Niezwykłe kobiety najpierw inwestują czas i pieniądze w siebie.
  6. Zwykłe kobiety zadowalają się dobrym mężczyzną. Niezwykłe kobiety „dostają” wspaniałego mężczyznę.
  7. Zwykłe kobiety chcą by mężczyzna dawał im to, czego chcą i potrzebują. Niezwykłe kobiety dają same sobie tego, czego chcą i potrzebują.
  8. Zwykłe kobiety słuchają wielu, często sprzecznych porad i nie mogą zdecydować się, którą ścieżką podążać. Niezwykłe kobiety skupiają się na jednym głosie, płynącym ze źródła, któremu ufają, a resztę głosów wyciszają.
  9. Zwykłe kobiety chodzą do zwykłych miejsc i poznają zwykłych mężczyzn. Niezwykłe kobiety chodzą do niespodziewanych miejsc i spotykają wyjątkowych mężczyzn.
  10. Zwykła kobieta używa sztuczek i taktyki by zdobyć mężczyznę. Niezwykła kobieta pozwala by jej wartość i wyjątkowość przyciągnęła odpowiedniego mężczyznę.

Pamiętaj, że każda kobieta została stworzona z ukrytym potencjałem niezwykłości. By ją wydobyć potrzebuje odwagi i determinacji w działaniu.

każda kobieta została stworzona z ukrytym potencjałem niezwykłości. By ją wydobyć potrzebuje odwagi i determinacji w działaniu..png

Kochana, jakim typem kobiety chcesz, zatem być?

Zwykłą czy niezwykłą?

Obojętnie, jaką decyzję podejmiesz, nie pozwól nikomu by Ci mówił jak myśleć, co robić czy też, co jest właściwe dla Ciebie.

Jeżeli jednak wybierzesz drogę niezwykłości, to zacznij otaczać się kobietami i mężczyznami, którzy podobnie jak Ty, myślą inaczej.

Potraktuj serio swoje pragnienia. Znajdź ludzi, którzy będą cię wspierać. Którzy są gotowi, chętni i mogą pomóc Ci dostać się tam gdzie zechcesz, ponieważ sami już tam są lub byli.

Więcej ciekawych artykułów